Jdi na obsah Jdi na menu
 


Západočeská pobočka - aktuální seznam

30. 5. 2017

                        Západočeská pobočka

Předseda: Ing. František Slepička

Jednatel:  Josef Melichar                                         

Příjmení  - Jméno – Ulice,č.p. – Obec – PSČ –   Datum narozenítel.č. –  Člen od r. - Chová variety -  počet   - Členem ZO ČSCH

---------------------------------------------------------------------------

1. Abrešek Pavel Lábkova 83 Plzeň 318 00  17.12.1950 606 848 982  1979 červený rovný, lysý, koncový  1500ks  Nýřany

-----------------------------------------------------------------------

2. Baumruk Petr  Skašov 46 Blovice 336 01  17.12.1964  603 114 263 1987 červený plamínek 50ks Dnešice

---------------------------------------------------------------------------

3. Blecha  Petr  Břasy 298   Břasy  338 24  5.2.1970   2018

žlutý a černý sedlatý 20ks     Terešov

------------------------------------------------------------------

4. Heinzl Milan Studánka 226 Tachov 347 01 1.3.1940  728 155 659  2015  černý sedlatý 26ks  Tachov

----------------------------------------------------------------------------

5. Hůlka Ladislav Domažlická 702 Stod 333 01 31.5.1946  728 456 889  1980 tygr černý, žlutý, červený 60ks  Holýšov

------------------------------------------------------------------------------

6. Janeček Miroslav Tyršova 11 Koloveč 345 43 2.7.1960 775 957 875  2010   modrý, černý 50ks  Holýšov

---------------------------------------------------------------------------

7. Jelínek Jaromír Bůček 6 Kralovice 331 41 10.9.1966 605 725 700   2014  černý lysý 30ks  Kožlany

----------------------------------------------------------------------------

8. Khajl Jiří   Líšná 11  Zbiroh  338 08  3.7.1963  2018

červený sedlatý 30ks  Terešov

------------------------------------------------------------------------

9. Kocourek  Petr     Osvobození   188     Hostouň 345 25 3.12.1961   731 066 406  1999   černý sedlatý 30ks   Hostouň

-------------------------------------------------------------------------

10. Kohoutek   Miloš   Otročín  111   Toužim   364 01      12.5.1976       723 431 793  1999 sedlatý černý, žlutý, červený 60ks  Andělská Hora

----------------------------------------------------------------------------

11. Konopásek   Josef      Šípy 17       Čistá      270 34     2.11.1946      721 831 316   1989  černý sedlatý a koncový 20ks  Kralovice

------------------------------------------------------------------------

12. Kriner  Václav   Dřevec 7    Kralovice       331 41      2.9.1932      606 163 252   1997  sedlatý červený a žlutý 30ks   Kralovice

------------------------------------------------------------------------

13. Kronďák   Zdeněk   Březín  26   Nečtiny      331 63       3.12.1947      737 423 320    2014  sedlatý žlutý a černý 20ks  Nečtiny

---------------------------------------------------------------------------

14. Ing.  Krůta   Václav  Klabava  100   Rokycany  337 01   9.5.1944       604 227 814   1970  žlutý sedlatý a plavý 50ks  Tymákov

-------------------------------------------------------------------------

15. Kuneš  František   Na  Kalvárii  426  Rokycany  337 01 20.12.1950     776 783 806  1973 modrý rovný a lysý 80ks   Zaječov

-------------------------------------------------------------------------

16. Kvídera  Václav   Krasavce 2  Přeštice  334 01 26.4.1935   1979  černý sedlatý 10 ks  Dolní Lukavice

------------------------------------------------------------------------------

17. Kydlíček Jiří   Bezvěrov  111  Bezvěrov  330 41  25.2.1951            606 767 970  2014 modrý mramorovaný, sedlatý stříbrný 60ks  Nečtiny

------------------------------------------------------------------------

18. Lisnerová    Magda    Oplot  90    Přeštice  334 01   1.12.1964        737 654 730     1997  modrý sedlatý, červený tygr 40ks  Dnešice

-----------------------------------------------------------------------------

19. Macán   Jindřich    Chudenice 220    Klatovy   339    01 2.5.1954    606 307 362   1980   černý plamínek 50ks  Klatovy

-------------------------------------------------------------------------

20. Melichar Josef   Nevřeň   82  Třemošná  330 01   11 11.2.1951      606 893 484    1982  modrý mramorový 40ks  Horní Bříza

-------------------------------------------------------------------------------

21. Puchta   Václav   Chlumčany 178    Chlumčany  334 42   11.1.1948    721 317 641 1970 červený sedlatý, plamínek 70ks  Dolní Lukavice

---------------------------------------------------------------------------

22. Rumplík   Stanislav  Luhov  17   Líšťany   330 35       14.2.1937     606 385 377  1965  červený rovný, lysý, sedlatý 70ks  Stříbro

----------------------------------------------------------------------------

23. Ing. Slepička  František   Na Štěpánce  458   Plzeň  322 00 15.9.1950  602 477 202 1985  černý sedlatý 20ks  Blatná

-------------------------------------------------------------------------------

24. Smola  Karel Dnešice 105  Přeštice 334 01 5.6.1931 605 982 013  1985   červený tygr 10ks   Dnešice

----------------------------------------------------------------------------

25. Šedivý Jakub Trpísty 82  Stříbro 349 01 13.9.1994  775 407 423   2012   černý sedlatý 28ks   Stříbro

------------------------------------------------------------------------

26. Švehla  Václav  Hvozd 62  Plasy 331 01 2.1.1951  608 457 062     2012 červený sedlatý 50ks  Horní Bříza

-----------------------------------------------------------------------------

27. Turner Petr Hostouň 15 Hostouň  345 25 19.10.1970  736 673 426   2006  červený rovný 60ks  Hostouň

--------------------------------------------------------------------------

28. Voráček Karel Dolany 107 Klatovy 339 01 19.10.1937 606 753 534   1980  černý plamínek 40ks  Klatovy

------------------------------------------------------------------------------

29. Vrbský    František   Pivovarská   575   Teplá  364 61  23.12.1954   731 165 806  1980  černý sedlatý 30ks  Bezdružice

----------------------------------------------------------------------------