Jdi na obsah Jdi na menu
 


Východočeská pobočka - aktuální seznam

18. 6. 2017

                                    Východočeská  pobočka

 

Předseda:  Petrovický   Jaroslav 

Jednatel:   Zeman  Miroslav

*   čestný člen

Příjmení  jméno   Ulice   čp.  Obec   PSČ   Datum narození         č. tel.    Člen  od r.           Členem ZO  ČSCH            Chová variety, poč. párů

 

1. Brückner    Stanislav      Blíževedly 41       Blíževedly       471 04   2.4.1962     739 112 432       1987    modrý sedlatý, modrý bělokosý, 35     Česká Lípa

2. Brücknerová    Hana   Blíževedly  41       Blíževedly  41      471 04   15.10.1989   žlutý bělokosý, červený bělokosý – 15    Česká  Lípa

3. Calda  Miloš    Dolany  18   Kolín II.  280 02                 31.10.1939    737 923 321     1969    bílý plamínek, 100    Kolín

4. Dobruský  Josef      Černá u Bohdanče     Lázně  Bohdaneč   533 41  16.2.1950     601 248 729    1976   žlutý sedlatý, 30      Dolany

5. Dočkal  Zdeněk  Komenského 124  Moravany   533 72      9.7.1941    775 001 644     1976    modrý sedlatý, 20   Moravany

6. Donát   Josef   Sloveč   36   Městec Králové   289 03    12.12.1946   723 708 063        2009     modrý sedlatý, 25    Sloveč

7. Flégr Jan   Horní  Dolce 9      Jaroměř    551 01      31.12.1942    606 251 551    1976   černý sedlatý, 20         Police

8. Hrstka   Ladislav        Rozhovice  17     Heřmanův  Městec  538 03   2.6.1948   722 731 220         1987        černý sedlatý, 35    Svinčany

9. Jakubec  Jaroslav    Rohovládova  Bělá      Rohovládova  Bělá  533 43    6.1.1959      723 501 234          2004      modrý sedlatý, černý sedlatý, 25+25      Dolany

10. Jelínek   Bohumil  Trojovice  80  Trojovice 538 33        20.9.1950   728 224 730     2002  černý lysý, 40         Slatiňany

11. Jelínek  Josef   Trávník    26   Osice   503 26        16.10.1943   495 991 893   1976  černý sedlatý, 35         Lhota pod Libčany 

12. Kaluha   Oldřich   Milíčeves  22   Jičín   506  01      2.8.1940    733 429 494    2001  modrý sedlatý, černý koncový, 15+15   Poděbrady I.

13. Kaluha  Petr   Milíčeves  22  Jičín   506  01  černý sedlatý   Poděbrady I.

14. Kašpar  František  T.G. Masaryka  2  Holice  534 01  14.2.1939   732 547 271       1976    žlutý sedlatý, červený sedlatý, 15+15    Holice

15. Košťál  Jaroslav  Náklo   58   Náklo    783 32        15.5.1935   585 967 113       1976     červený sedlatý, 25    Náklo

16. Maidiak    Josef    Bošín   32   Choceň   1  565 01      3.8.1974    bílý 10         Choceň

17. Pacáková  Hana       Nové Město       Chlumec n. Cidlinou   503 51    29.1.1960    495 485 677     1976  černý plamínek, červený plamínek, 15+15    Chlumec n. Cidlinou

18. Petera  Josef   Dvůr Králové n. Labem     544 01          25.6.1959     2000    černý sedlatý, 35 Dvůr Králové 

19. Petr   Josef     Machov  2   Machov   549 63            24.12.1944  605 751 469  1998  modrý sedlatý, 40 Police

20. Petrovický  Jaroslav    Klamoš   30      Chlumec n. Cidlinou  503 51  10.9.1955    608 071 777    2008     modrý sedlatý, černý rovný, 40+40    Chlumec n. Cidlinou

21. Polák   Josef   Měník  51  Měník      503 64           30.10.1963    736 524 971  2016   černý sedlatý, 20      Nový Bydžov

22.  Potěšil    Jiří   Sokořova Pardubice  530 03 7.6.1952

602 104 518    1976  černý rovný, modrý bělokosý, 40+40   Svítkov

23. Říha   Karel  Dolní Roveň  271   Dolní Roveň  533 71      602 130 249  2011   černý plamínek, 30   Holice

24. Šolín  Stanislav  Hradčany  78  Hradčany  503 53        6.6.1954  702 562 464     2000    černý sedlatý, 20      Nový Bydžov

25. Šťastný  Václav       Kratonohy  103        Kratonohy       503  24   20.7.1946   495 451 621  2000  modrý mramor, modrý sedlatý, 15+20   Kosičky

26. Tuček  František    Nové  Město  16     Chlumec n. Cidlinou 503 51  19.8.1935  722 162 551  1976  černý lysý, 25    chlumec n. Cidlinou

27. Vaněk   Robert   Zalší  42     Choceň    565 01           13.8.1979    2012  černý koncový, 25  Holice

28. Vanouček   Jaroslav  Keteň    Jičín    506 01           5.6.1959    728 061 022   2009   černý sedlatý, žlutý sedlatý, 15+30   Jičíněves

29. Vodehnal František  Jaroslav 31 Horní  jelení  533 74   18.1.1947     modrý koncový, 10      Choceň

30. Voněk  Jiří    Podhomolí  1540          565 01         15.5.1954  černý rovný, bílý     Choceň  

31. Zeman   Miroslav      Rozhoznice  88       Lázně Bohdaneč  533 41   11.7.1966     723 477 329       2004        modrý kapratý sedlatý, 25      Dolany