Jdi na obsah Jdi na menu
 


Středočeská pobočka - aktuální seznam

17. 6. 2017

        Středočeská  pobočka

 

Předseda:   Bek Karel

Jednatel:    Hrubý  Jaromír

* čestný člen 

 

Příjmení         jméno     Ulice   čp.      Obec      PSČ     Datum narození  č. tel.   Člen od r.          Chová variety, poč. párů       Členem ZO ČSCH

 

1. Batelka  Miroslav  Zásmuky  132   Zásmuky  280 44       9.6.1963    777 338 662   2015   žlutý sedlatý, bílé rovné, plamínky     Kolín

------------------------------------------------------------------------

2. Bauer Jaroslav Euklidova 158 Praha 10 – Petrovice 109 00   11.7.1955    603 215 559     1989   černý rovný 12      Kunratice

------------------------------------------------------------------------------

3. Bek    Karel     Pátek  29    Poděbrady  290 01           5.4.1948   720 195 904    1966  černý sedlatý, bílý barevnopruhý 20 + 12   Poděbrady I.

--------------------------------------------------------------------------------

4. Bek  Zdeněk ml.  Choťánky  152  Poděbrady    290  01   2.12.1974    732 778 569  1988 černý bělokosý  8 Poděbrady  I.

---------------------------------------------------------------------------------

5. Bek  Zdeněk  st. Choťánky   152   Poděbrady   290  01   26.4.1952  727 895 063 1974  černý sedlatý, černý bělokosý, černý plamínek  17 + 10 + 10  Poděbrady I.

--------------------------------------------------------------------------

6. Benda  Stanislav  Zámecká  1489    Vlašim   258 01    4.11.1951   604 490 904  1999 červený a černý sedlatý 15+7             Vlašim

---------------------------------------------------------------------------

7. Berák    Petr   K Hájku  97   Královice    104  00         26.5.1951  733 548 350 1982   červený tygr  22       Dobříš

--------------------------------------------------------------------------------

8. ing. Boukal  Jaroslav *  Kněževes 153 Středokluky  252 68  22.6.1934   605 356 364     1981   červený bělopruhý, modrý plamínek 12 + 5   Hostouň

----------------------------------------------------------------------------------

9. Došek   Vlastimil   Ledčice  183   Mělník    277 08      3.1.1954   737 465 192     1982   modrý sedlatý, černý bělokosý, modrý kapratý bělokosý     25 + 15 + 15    Pihel

-----------------------------------------------------------------------------

10. Dragon  Zdeněk  Louňovice pod Blaníkem  241  257 06   23.12.1956  736 414 438    2010   černý sedlatý  10    Vlašim

---------------------------------------------------------------------------

11. Fiala    Jan  Václavice  25  Benešov u Prahy   256 01     9.11.1951    777 751 882  1995   bílý rovný, červený plamínek 15 + 12  Bystřice

-----------------------------------------------------------------------

12. Hejna   Antonín *  Příkopy 307    Dobříš   263  01     19.2.1947    607 861 327   1987   červený plamínek, bílý rovný, černý lysý 12 + 10 + 8   Dobříš

-----------------------------------------------------------------------

13. Hejna  Miloslav   Nový Knín 74  Příbram  262 03       8.1.1958  736 136 098   1987  modrý sedlatý, modrý sedlatý kapratý 8 + 8  Dobříš

-----------------------------------------------------------------------

14. Holeček  Josef     Dřísy   181    277 14                   20.11. 1946   607 414 469      2013    žlutý sedlatý, červený plamínek 12 + 5   Ovčáry

----------------------------------------------------------------------------

15. Holeček   Radek   Dřísy  301     277 14                  18.7.1973   606 107 891    2008   žlutý sedlatý  14          Ovčáry

------------------------------------------------------------------------------

16. Hrubeš  Josef   Žehušice  146        285 75                15.4.1939   723 014 626   1970  černý lysý, červený lysý, černý sedlatý 15 + 15 + 8   Poděbrady I.

--------------------------------------------------------------------------

17. Hrubeš   Milan   Žehušice   146    285 75                  19.4.1971   739 578 057   2004  červený plamínek  15   Poděbrady I.

--------------------------------------------------------------------------

18. Hrubý  Jaromír  Pod rozvodnou 159  Praha 4 149 00    30.9.1962   603 216 529      1980    červený rovný a lysý, bělokosý  10 + 10  Kunratice

------------------------------------------------------------------------------

19. Hudec Jiří  *  Smetanova  550  Český  Brod 282 01      17.9.1926   321 622 679     1974   bez chovu    Český  Brod

----------------------------------------------------------------------------

20. Chobotský Václav  Netvořice    217    257  44             16.9.1943   732 655 323    1994   černý, modrý bělopruhý  12 + 12  Týnec n. Sázavou

-----------------------------------------------------------------------------------

21. Jandl František  Tyršova 466 Benátky nad Jizerou 294 71  21.10.1948      606 537 368     1972    žlutý rovný, lysý a sedlatý 20 + 10   Mečeříž

--------------------------------------------------------------------------

22. Král  Josef   Kostelní  Hlavno  47    294 76                21.3.1952     737 545 399   1979  bílý rovný, červený a černý plamínek 10 + 15 + 8     Mečeříž

------------------------------------------------------------------------------------

23. Liska   Ladislav   Křečhoř  67   Kolín 2   280  02        13.11.1951     605 928 276   2012  žlutý a červený sedlatý   10 + 10   Kolín

-----------------------------------------------------------------------------------

24. Lysák    Stanislav   Jivina  59  Komárov u Hořovic  267 62  28.8.1935    311 573 822    1989    červený plamínek, žlutý sedlatý 12 + 12  Zaječov

------------------------------------------------------------------------

25. Mladý  Luboš Zápotočtí 6/778 Praha 15 Hostivař 102 00  23.10.1970     673 879 980      2017    stříbřitý, žlutě plavý 8 + 7    Praha střed

--------------------------------------------------------------------------------

26. Müler Libor Neumannova 1819  Benešov u Prahy 256 01  31.3.1960   721 646 400   1989   červený lysý, rovný  13 + 10    Týnec n. Sázavou

---------------------------------------------------------------------------------

27. Novák  Jan Uhlířská Lhota 52 Týnec nad Labem 281 26  19.3.1947   606 367 208   2000   červený rovný, lysý, modrý bělopruhý 20 + 8 + 10    Krakovany

---------------------------------------------------------------------------

28. Nypl  Jaroslav  Mečeříž  99    297 77     2.3.1951

775 024 715    1973  červený rovný, lysý, modrý sedlatý 8 + 10 + 12    Mečeříž

--------------------------------------------------------------------------------

29. Padevět  Miloslav    Slunečná 67 – Radlík    Jílové u Prahy   254 01   28.5.1951     739 517 055    2009  červený rovný, lysý, žlutý 10 + 10 +10     Vestec

------------------------------------------------------------------------------

30. Pospíšil  Miloš   Kostelní Střemelice 38  Kostelec nad. Č. lesy 281 63  15.1.1959     721 956 028     2007  plamínek všech barev 40  Ondřejov

-------------------------------------------------------------------------------

31. Rys   Stanislav   Palackého  nám. 27   Zdice   267  51   20.2.1960   311 686 058    1979  žlutý rovný, lysý 15  Zdice

------------------------------------------------------------------------------

32. Salač   Jaroslav    Olovnice   9       273 26           26.12.1953   602 830 320   1985  bílý rovný, modrý sedlatý 15 + 5   Olovnice

---------------------------------------------------------------------------

33. Sedmík  Petr      Boušice  10   Benešov u Prahy  256 01   10.6.1975     722 948 474    2004     modrý sedlatý  18  Týnec n. Sázavou

-----------------------------------------------------------------------------

34. ing. Sousedík  Tomáš  *  Bronzová 2012 Praha 5 155 00  10.10.1943   602 184 420   1971  žlutý bělopruhý, izabelový 15 + 7   Rymáň

-----------------------------------------------------------------------------------

36. Šrajer  Jindřich  Na průhoně 1 Všejany 294  43            11.3.1952     739  057 512    2013   černý sedlatý, modrý sedlatý 20 + 5  Milovice

----------------------------------------------------------------------------------

37. Tichý  Václav  *  Rokycanova  279/18  Praha 3 130 00    24.7.1936    604 928 196     2003    stříbřitý, žlutý lysý, žlutý pam. 10 + 13 + 14  Hloubětín

--------------------------------------------------------------------------------