Jdi na obsah Jdi na menu
 


Severočeská pobočka - aktuální seznam

18. 6. 2017

             Severočeská  pobočka

 

Předseda:  Michel Jaroslav

Jednatel:   Straka  Alexandr

*     čestný člen                               

 

Příjmení        jméno     Ulice  čp.     Obec       PSČ     Datum narození   č. tel.  Člen od r. Chová variety. poč.párů      Členem  ZO ČSCH

----------------------------------------------------------------

1.Fiala Kamil     Dukelská   378     Kovářská  431 86    25.8.1989 

   724 820 728   2006   žlutý sedlatý 20 párů   Vejpry

-------------------------------------------------------------------

2.Firstl  Jaroslav   Vodnice 69   Louny   440 01   415 693 300    bílý plamínek, červený plamínek       Louny

-----------------------------------------------------------

3. Hladký  František       Třebívlice 100        Třebívlice        411 15   27.7.1956   416 596 171  1990  žlutý rovný, žlutý lysý, žlutý sedlatý, stříbrný sedlatý 25  Sulejovice

-----------------------------------------------------------------------

4.Hrbek   Josef  Lišany 48 Lišany u Rakovníka 270 52         

3.5.1940   720 431 132  1974  modrý rovný, modrý lysý  20  Lišany

----------------------------------------------------------------------------

5. Komzák  Jan  Smolenská  27  Praha 10  101 00              12.4.1973    774 466 621    2015   stříbrný sedlatý, modrý sedlatý  8 + 5    Modřany

--------------------------------------------------------------------------

6. Laštovka Zdeněk Kostelní  113  Mašťov 431 56             9.5.1964   736 783 739  1996    červený sedlatý   15     Podbořany

-----------------------------------------------------------------------

7. Lopušan  Milan  Veselé  194  Děčín  2  405 02             21.8.1951    606 246 815   2010   černý sedlatý  20    Česká  Kamenice

----------------------------------------------------------------------------------

8. Maglen  Pavel  Fučíkova 429  Česká Kamenice  407 21    10.6.1940   602 406 559  2002  plch 15  Česká Kamenice

-------------------------------------------------------------------------------

9.  Michel  Jaroslav Pihel  122   Pihel  471 18  20.10.1954

728 407 897  1999  černý sedlatý  15      Pihel

--------------------------------------------------------------------------------

10. Novotný  Jaroslav Lipno 88  Žatec 438 01                  25.8.1957   1984   modrý  rovný 15    Staňkovice

-------------------------------------------------------------------------

11. Novotný Vladimír  Lipno 92  Žatec 438 01                  18.12.1954  1974  modrý lysý 15  Staňkovice

-------------------------------------------------------------------------

12. Nyč Ladislav  Dolní Maxov 215  Josefův Důl 468 44      7.9.1950   733 382 088  2015   modrý sedlatý, modrý kapratý  10 + 10   Mšeno n. Nisou

----------------------------------------------------------------------------

13. Offner   Vladimír       Charvátce  37         Louny          440 01   17.6.1952    604 944 881   1970   žlutý sedlatý, žlutý bělokosý 25     Pihel 

-------------------------------------------------------------------------------

14. Potůček  Bohuslav Kostelní 88  Mašťov 431 56   20.1.1976   721 407 916  2012  červený sedlatý  14       Podbořany

-----------------------------------------------------------------------------

15. Potůček  Martin Kostelní 88   Mašťov  431 56   15.6.1999  

  727 908 660  2012    stříbrný sedlatý  20    Podbořany

------------------------------------------------------------------------

16. Srba   František      Chotíněves   25         Liběšice        411 46  29.7.1950   2016  černý sedlatý 10   Bohušovice n. Ohří

----------------------------------------------------------------------

17. Staněk  Jan     Tyršova  150          Bohušovice n. Ohří    411 56   2015  modrý tygr  10  Bohušovice n. Ohří

-----------------------------------------------------------------------------------

18. Staněk  Josef  *   Tyršova  150        Bohušovice n.Ohří       411 56   6.10.1942   607 209 108  1968   modrý rovný, modrý lysý, tygři ve všech barvách 50   Bohušovice n. Ohří

-------------------------------------------------------------------------------

19. Straka  Alexandr  Janská 99  Děčín  2  405 02           22.3.1964     775 682 683    2003    černý sedlatý, modrý rovný, lysý, kapratý 30   Česká  Kamenice

-----------------------------------------------------------------------------

20. Trpík   Květa   Ve dvojdomkách  297  Stochov  273 03   26.11. 1964   773 001 008   2012      bez chovu     Slaný

-----------------------------------------------------------------------------------

21. Vaněk   Jaroslav    Konojedská     173        Úštěk         411  45   11.8.1952   732 658 272   2005    modrý sedlatý, kapratý, červený rovný, lysý 30     Úštěk

---------------------------------------------------------------------------

22. Vondráček  Jaroslav     B. Němcové  271        Lenešice    439 23    15.12.1958    415 679 741  1984   černý sedlatý  10         Louny

--------------------------------------------------------------------------------

23. Vrána  Milan  Liběšice  190          Liběšice u Litoměřic     411 46   24.11.1962  607 592 822   2009   bílý rovný 10     Úštěk

--------------------------------------------------------------------------

24. Záhora  Vladimír   Velká Bukovina  82   V. Bukovina u Děčína 407 29   6.5.1946   607 600 396  2002  červený bělopruhý  10  Velká  Bukovina

-----------------------------------------------------------------------------

25. Zeman  Josef     Nezabylice  53       Chomutov    430 01  9.8.1973   739 618 850   2008   černý tygr 15  Údlice

-------------------------------------------------------------