Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pobočka Vysočina - aktuální seznam

17. 6. 2017

                Pobočka Vysočina

 

Předseda:  ing. Jan     Nečas

 

Jednatel:   Miloslav    Okřínek

 

Příjmení  jméno   Ulice  čp.  Obec   PSČ    Datum narození       č. tel.      Člen od r.    Chová variety, poč. párů    Členem ZO ČSCH

 

1. Bačkovský   Jaroslav     Za Vlasárnou   Chotěboř   583 61     3.1.1950     733 642 098    1978       modrý lysý, černý bělopruhý 10 + 12  Chotěboř

2. Baka  Jaroslav Krátká  483  Olešnice  679  74    23.11.1949     603 569 379   2003  černý sedlatý, stříbřitý sedlatý, žlutý lysý 12 + 5 + 5 Olešnice

3. Fabeš   Luděk   Dačice 103/1  Dačice  380 01      602 938 784  černý sedlatý   40    Slavonice

4. Florián  Antonín   Stará  Říše 216  Stará Říše  588 67   10.3.1945   607 634 183    1992   černý sedlatý, žlutý sedlatý 20       Telč

5. Franc   Miloslav  Chotěboř 468   Chotěboř 583 01       1.10.1946   721 868 093    černý kapratý, modrý kapratý 10     Chotěboř

6. Hanzal   Vlastimil     Litohoř  201    Lesonice 675  44     15.5.1961  723 449 822    1990    modrý sedlatý, černý lysý 10 + 5     Třešť

7. Hejl     Zbyněk      Nerudova 1227/22    Třešť 589 01     6.5.1967   774 283 109     2013   modrý sedlatý, žlutý lysý 10 + 5     Třešť

8. Hlink    Miloslav  Hodice 144  Třešť    589 01       6.5.1942    734 453 701   2008   modrý sedlatý, žlutý sedlatý 7 + 8      Třešť

9. Holubec  František   Březinova  80     Jaroměřice n/ Rokyt.   675 51     604 247 582     sedlaté       M. Budějovice

10. Krepl     Jiří       Veselská  449       Olešnice  679  74        30.3.1944    732 755 506    2003   červený bělokorý, žlutý sedlatý 3 + 10   Olešnice

11. ing. Nečas  Jan  Branka 125/39  Třebíč 674 01       8.12.1944   721 736 428    1996  červený tygr, žlutý tygr 35 + 25    Třebíč

12. Paseka   Stanislav   Chlumětín 38  Hlinsko      539 01     16.6.1983    modrý mramorovaný 10    Hlinsko

13. Pavlíček   Josef     Kouřimského  182  Horní Cerekev  394 03  30.5.1929   565 396 132  2001  modrý sedlatý 15    Pelhřimov

14. Pešek   Libor         Rankov  18      Chotěboř    583 01    27.7.1958   732 581 361    1979    žlutý, žlutě plavý 6 + 6     Chotěboř  

15. Příhoda   Jindřich    Krejcar  49    Chlumětín   592  02  566 662 426  červený sedlatý, žlutý sedlatý, černý sedlatý      Hlinsko

16. Růžička  Jaroslav     V kopci  78    Suchohrdly    669 02   721 807 378  černé sedlaté 30        Znojmo

17. Sommer  Josef      Lípa  188    Havlíčkův  Brod  580  01       19.3.1958    2000   černý sedlatý, modrý sedlatý 10 + 10    Havlíčkův  Brod

18. Sviták    Martin      Český Rudolec 128    Český Rudolec    378 83  720 593 966     modrý sedlatý, žlutý sedlatý 40    Slavonice

19. Štěpánek   Karel  Jackov   64     675  41        737 322 428  modrý sedlatý, žlutý sedlatý 80        Budišov

20. Těšínský  Jaroslav   Chotěměřice  10   Ledeč nad Sázavou  584  01  604  838 235  1989  modrý sedlatý, žlutý sedlatý 10 +10  Ledeč n/ Sázavou

21. Vidin  Jan   Staré m./ Landštejne    378  82  724 126  453  červený sedlatý 20

22. Vokřínek  Miloslav  Hodiec  183       Třešť      589  01    18.6.1946    732 264 574   1991   červený plamínek, žlutý, žlutě plavý 12 + 8 + 8 Slavonice

23. Zbořil  Rostislav   Blížkovice   249     Blížkovice   671 55   9.10.1968  731 610 997    2009   modrý, černý, žlutý sedlatý 30   M. Budějovice

24. Žák Jiří  Dolní Vilémovice 14  Lipník u Hrotovic 

675 52  5.2.1961   605 979 416   1999  černý tygr, modrý lysý, žlutý sedlatý 20 + 10 + 15

25. ing. Žoudlík Igor  Pavlov 64  Radostín n. Oslavou  594 44  23.2.1972  776 655 338   1996  černý sedlatý 30  Hamry