Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moravskoslezská pobočka - aktuální seznam

30. 5. 2017

                    Moravskoslezská  pobočka

 

Předseda:  Sztymon Antonín

Jednatel:    Kyška    Miroslav

 * čestný člen

 

Příjmení – jméno – Ulice čp. – Obec – PSČ – Datum narozeníČ.tel. – Člen od r. – Chová variety, poč. párů – Členem ZO ČSCH

 

1. Berger  Martin  Staroveská 3384  Ostrava Proskovicše  724 00 19.12.1975  732 879 240 černý lysý 10   Ostrava – Stará Bělá

-------------------------------------------------------------------------------------

2. Dvorský Jan    Ječmínkova 72 /78  Ostrava Stará Bělá 709 00  1.10.1954  605 871 598  modrý lysý, černý lysý 20 + 20  Ostrava – Stará Bělá

------------------------------------------------------------------------------------

3. Gašparík Pavel Komora 27 Holčovice 739 71 16.7.1953 605 947 599  žlutý sedlatý, žlutě plavý, černý tygr 15 + 10 + 10   Chomýž

---------------------------------------------------------------------------------------

4. Grusman Jiří  U hrůbku 86 Ostrava I. 709 00 15.8.1942 596 622 673

černý tygr, červený tygr, žlutý tygr 10 + 10 + 10 Ostrava

-----------------------------------------------------------------------------------

5. Guziur Jindřich  Dolní Domaslavice  253 Frýdek Místek 739 38  15.6.1939  774 886 730 černý tygr, červený tygr, černý sedlatý, žlutý tygr, vše 15   Ostrava

----------------------------------------------------------------------------------

6. Hrabec František  Kaňovice 37  Frýdek Místek 739 36  26.4.1958  731 704 502  žlutý sedlatý, modrý sedlatý, modrý sedlatý kapratý 10 + 10 +10    Frýdek Místek

-------------------------------------------------------------------------------------

7. Kozel  Drahoslav   Na Hrázkách 43  Ostrava Radvance 716 00  22.8.1943  732 330 562  modrý bělokosý, červený rovný, černý rovný 10 + 10 + 10   Ostrava – Radvanice

----------------------------------------------------------------------------------

8. Kuffa  Evžen  Vendryně 945  Vendryně  737 94   14.12.1952  737 857 000  modrý sedlatý, modrý sedlatý kapratý 10 + 10    Třinec

-----------------------------------------------------------------------------------

9. Kyška Miroslav  Hynčice 35 Albrechtice 793 95   13.6.1961  604 851 088  všechny variety  Chomýž

--------------------------------------------------------------------------------------

10. Lapka  Tomáš  Hejnov 52  Holčovice   793 91   9.9.1978  723 602 604  modrý bělokosý, modrý mramorovaný 10 + 10   Chomýž

---------------------------------------------------------------------------------------

11. Laták  Tibor  Na zátiší 447  Krmelín  739 24    8.8.1935  558 674 360   černý rovný, červený rovný 10 + 10    Krmelín

---------------------------------------------------------------------------------

12. Neborovský  Miloš   Hlavní  83  Chlebičov   747 32  15.5.1978     725 053 159 2015  modrý sedlatý, modrý bělokosý, černý bělokosý, červený sedlatý, žlutý rovný, bělokos a lysý 10 + 10 + 10 + 6 + 12 + 5 + 4       Chlebičov

--------------------------------------------------------------------------------------------

13. Nedopílek   Václav  Holasovice  72  Neplachovice  747 74  15.9.1969  732 283 920  modrý mramorovaný, modrý bělokosý 10 + 10      Holasovice

--------------------------------------------------------------------------------

14. Němec  Matouš  Zátor  45  Bruntál  793 16  12.11.1945  773 200 509  černý rovný, černý lysý 10 + 15      Slavkov

---------------------------------------------------------------------------------------

15. Pilch  Gustav    Nábřežní  897  Třinec   739 61  7.10.1951  737 230 028   stříbrný sedlatý, žlutý rovný, červený rovný, modrý sedlatý  10 + 10 + 4 + 5     Třinec

-------------------------------------------------------------------------------------

16. Říha  Václav  Rusín 39  Slezské Rudoltice  739 97  13.10.1952   554 656 015  červený sedlatý, černý sedlatý 8 + 5      Chomýž

----------------------------------------------------------------------------------------

17. Schwan Jindřich  Kylešovská  213  Otice  747 81  15.5.1946  605 884 773  černý rovný, červený rovný, žlutý rovný, bílý rovný 10 + 5 + 5     Otice

-----------------------------------------------------------------------------------

18. Slanina Ervín  Loděnice 72  Holasovice 747 74  1.3.1939  604 839 301  žlutý sedlatý, modrý sedlatý 10 + 10       Holasovice

----------------------------------------------------------------------------------------

19. Sztymon Antonín  Borovského 1218  Karviná Ráj  734 01  13.4.1954  737 078 580 červený sedlatý, šedočerný sedlatý 25 + 8     Karviná 

----------------------------------------------------------------------------------------

20. Štefela   Stanislav   Zátor  193  Zátor  793 16  9.3.1984  731 468 936  černý tygr, červený tygr, černý sedlatý, červený rovný, bílý rovný 10 + 10 + 10 + 5 + 5    Chomýž

----------------------------------------------------------------------------------------

21. Tichý   Bohumír  Lipová Lázně 208  790 61  15.11.1940  605 055 668  černý rovný, černý lysý, černý strak, červený strak, modrý strak  celkem 30       Jeseník

----------------------------------------------------------------------------------------

22. Valeček Bohuslav   Zahradní  216  Otice  747 81  19.2.1941  605 536 929  červený rovný, červený bělokosý, červený tygr 10 + 10 + 10      Otice

---------------------------------------------------------------------------------------

23. Vališ Petr Karvinská 23 / 1285 Havířov  736 01 18.4.1964         606 954 379 červený rovný, černý sedlatý, stříbrný sedlatý 5 + 5 + 5

Lungeřovice

-------------------------------------------------------------------------------

24. Zmetly  Rudolf  Oldřichovice 638  Třinec   739 61  19.2.1940  606 954 379  červený rovný 10    Třinec

-------------------------------------------------------------------------------------------------