Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moravskoslezská pobočka - aktuální seznam

30. 5. 2017

                    Moravskoslezská  pobočka

 

Předseda:  Sztymon Antonín

Jednatel:    Kyška    Miroslav

 * čestný člen

 

Příjmení – jméno – Ulice čp. – Obec – PSČ – Datum narozeníČ.tel. – Člen od r. – Chová variety, poč. párů – Členem ZO ČSCH

 

Berger  Martin  Staroveská 3384  Ostrava Proskovicše  724 00 19.12.1975  732 879 240 černý lysý 10   Ostrava – Stará Bělá

 

Dvorský Jan    Ječmínkova 72 /78  Ostrava Stará Bělá 709 00  1.10.1954  605 871 598  modrý lysý, černý lysý 20 + 20  Ostrava – Stará Bělá

 

Gašparík Pavel Komora 27 Holčovice 739 71 16.7.1953 605 947 599  žlutý sedlatý, žlutě plavý, černý tygr 15 + 10 + 10   Chomýž

 

Guziur Jindřich  Dolní Domaslavice  253 Frýdek Místek 739 38  15.6.1939  774 886 730 černý tygr, červený tygr, černý sedlatý, žlutý tygr, vše 15   Ostrava

 

Hrabec František  Kaňovice 37  Frýdek Místek 739 36  26.4.1958  731 704 502  žlutý sedlatý, modrý sedlatý, modrý sedlatý kapratý 10 + 10 +10    Frýdek Místek

 

Kozel  Drahoslav   Na Hrázkách 43  Ostrava Radvance 716 00  22.8.1943  732 330 562  modrý bělokosý, červený rovný, černý rovný 10 + 10 + 10   Ostrava – Radvanice

 

Kuffa  Evžen  Vendryně 945  Vendryně  737 94   14.12.1952  737 857 000  modrý sedlatý, modrý sedlatý kapratý 10 + 10    Třinec

 

Kyška Miroslav  Hynčice 35 Albrechtice 793 95   13.6.1961  604 851 088  všechny variety  Chomýž

 

Lapka  Tomáš  Hejnov 52  Holčovice   793 91   9.9.1978  723 602 604  modrý bělokosý, modrý mramorovaný 10 + 10   Chomýž

 

Laták  Tibor  Na zátiší 447  Krmelín  739 24    8.8.1935  558 674 360   černý rovný, červený rovný 10 + 10    Krmelín

 

Neborovský  Miloš   Hlavní  83  Chlebičov   747 32  15.5.1978  2015  modrý sedlatý, modrý bělokosý, černý bělokosý, červený sedlatý, žlutý rovný, bělokos a lysý 10 + 10 + 10 + 6 + 12 + 5 + 4       Chlebičov

 

Nedopílek   Václav  Holasovice  72  Neplachovice  747 74  15.9.1969  732 283 920  modrý mramorovaný, modrý bělokosý 10 + 10      Holasovice

 

Němec  Matouš  Zátor  45  Bruntál  793 16  12.11.1945  773 200 509  černý rovný, černý lysý 10 + 15      Slavkov

 

Pilch  Gustav    Nábřežní  897  Třinec   739 61  7.10.1951  737 230 028   stříbrný sedlatý, žlutý rovný, červený rovný, modrý sedlatý  10 + 10 + 4 + 5     Třinec

 

Říha  Václav  Rusín 39  Slezské Rudoltice  739 97  13.10.1952   554 656 015  červený sedlatý, černý sedlatý 8 + 5      Chomýž

 

Schwan Jindřich  Kylešovská  213  Otice  747 81  15.5.1946  605 884 773  černý rovný, červený rovný, žlutý rovný, bílý rovný 10 + 5 + 5     Otice

 

Slanina Ervín  Loděnice 72  Holasovice 747 74  1.3.1939  604 839 301  žlutý sedlatý, modrý sedlatý 10 + 10       Holasovice

 

Sztymon Antonín  Borovského 1218  Karviná Ráj  734 01  13.4.1954  737 078 580 červený sedlatý, šedočerný sedlatý 25 + 8     Karviná 

 

Štefela   Stanislav   Zátor  193  Zátor  793 16  9.3.1984  731 468 936  černý tygr, červený tygr, černý sedlatý, červený rovný, bílý rovný 10 + 10 + 10 + 5 + 5    Chomýž

 

Tichý   Bohumír  Lipová Lázně 208  790 61  15.11.1940  605 055 668  černý rovný, černý lysý, černý strak, červený strak, modrý strak  celkem 30       Jeseník

 

Valeček Bohuslav   Zahradní  216  Otice  747 81  19.2.1941  605 536 929  červený rovný, červený bělokosý, červený tygr 10 + 10 + 10      Otice

 

Zmetly  Rudolf  Oldřichovice 638  Třinec   739 61  19.2.1940  606 954 379  červený rovný 10    Třinec