Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jihomoravská pobočka - aktuální seznam

30. 5. 2017

                            Jihomoravská pobočka

 

Předseda:  Pavelka   Rudolf

Jednatel:    Jahoda    Pavel

 *      čestný člen

 

Příjmení -  Jméno – Ulice čp. -  Obec – PSČ – Datum narozeníČ. tel.Člen od r. – Chová variety, poč. párů – Členem ZO ČSCH

 

1. Bartolšic  Jan   Hlohovec 403  Hlohovec u Břec.  691 43  605 057 996   červený plamínek, žlutý plamínek 20 + 20     Břeclav

---------------------------------------------------------------------------

2. Brzoň  Antonín   Lány 12    Ivančice  664 91     721 581 243   žlutý sedlatý plavý 10  Ivančice

------------------------------------------------------------------------

3. Czapák  Milan   Žlutava 164  Napajedla  763 61   736 414 658  modrý bělopruhý 10   Žlutava

-----------------------------------------------------------------------------

4. Daněk  Jindřich  Žlutava  332  Napajedla  763 61   724 229 682  stříbrný sedlatý, bílý  20 + 20    Žlutava

-----------------------------------------------------------------------------

5. Ing. Gaja  Miloslav  Míškovice 156  Míškovice u Holešova 768 52  604 603 306  červený rovný, bělokosý 10 + 10   Míškovice

-------------------------------------------------------------------------

6. Haša  Jaroslav  Babice 33   Babice u Uher. Hradiště  687 03  739 567 980  stříbrný sedlatý 10  Uherské Hradiště

------------------------------------------------------------------------

7. Hlávka  Pavel  Požární 420  Zaječí  691 05   774 241 066  černý sedlatý, bělokosý  10 + 10  Velké Pavlovice

---------------------------------------------------------------------------

8. Chrastina  Jaroslav   Tečovice  290  Tečovice   763 02   736 716 408  černý sedlatý, bělokosý  25 + 25   Tečovice

-----------------------------------------------------------------------

9. Iskra  Marek    Prietrž  144  Prietrž – Slovensko  906 11  905 852 692  modrý sedlatý  Prietrž

------------------------------------------------------------------------

10. Jahoda Pavel  Lačnov  152  Vsetín  756 12  605 732 965  červený rovný, černý sedlatý 10 + 10     Brumov - Bílence

--------------------------------------------------------------------------

11. Keprda   Jaroslav  Nitkovice 97   Nitkovice  768 13  606 123 160  modrý sedlatý, černý sedlatý 4 + 4    Troubky

------------------------------------------------------------------------

12. Matiáš Petr   Knězdub  147  Knězdub 696 63  27.12.1979

721 125 933    2018   modrý bělokos  10  Knězdub

---------------------------------------------------------------------------

13. Mitáček  František  Hluk  1316  Hluk  687 25   572 581 179  červený sedlatý, modrý sedlatý, žlutý sedlatý 15 + 15 + 15  Hluk

--------------------------------------------------------------------------

14. Neužil  Leopold   Němčany 14  Němčany  684 01  1.10.1947  720 304 588   stříbrný sedlatý, černý tygr   10 + 5     Slavkov u Brna

-------------------------------------------------------------------------

15. Pavelka  Rudolf  Ke Koňáku 99  Zlín – příluky  760 01  4.1.1981  605 500 657  žlutý sedlatý plavý, žlutý sedlatý, červený plavý 3 + 5 + 3  Hvozdná

-------------------------------------------------------------------------------

16. Růžička  Josef   Jízdárna 427  Velké  Bílovice  691 02  519 347 262  modrý sedlatý 20  Velké Bílovice

--------------------------------------------------------------------------

17. Studený  Jiří   Dlážděná  325  Zaječí  691 05   775 986 863   modrý sedlatý kapratý 10   Velké  Pavlovice

-----------------------------------------------------------------------------

18. Surka Petr   Široká  374  Popice  691 27   608 342 619

2018   modrý sedlatý 15   Velké Bílovce

-----------------------------------------------------------------------

19. Surovec  Václav   Litobratřice 169  Litobratřice  671 78   720 180 144  modrý sedlatý, modrý lysý 10 + 10    Práče

-------------------------------------------------------------------------------

20. Trochta  Štěpán  Valaš. Klobouky   Komenského 538  766 01 17.2.1999  605 101 004  modrý lysý, bílý 15    Valašské klobouky

----------------------------------------------------------------------------

21. Zádrapa   Antonín  Slušovická 591  Vizovice 763 12  577 452 734  různí sedlatí, černý tygr, bílý 20 + 5 + 5   Vizovice

-------------------------------------------------------------------------

22. Zubal  Vladimír  Nitkovice 50  Nitkovice   768 13   606 788 392   modrý sedlatý, červený plamínek, žlutý 10 + 10 + 10  Troubky

------------------------------------------------------------------------