Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jihočeská pobočka - aktuální seznam

17. 6. 2017

               Jihočeská  pobočka

 

Předseda:  ------------

Jednatel:   Joza  František 

čestný člen  

Příjmení      jméno   Ulice   čp.     Obec      PSČ    Datum narození   č. tel.     Člen od r.    Chová variety, poč. párů      Členem ZO ČSCH 

 

1. Brabec   Jiří   Svákov 702/ III     Soběslav   392 01   4.4.1950  722 690 751  1999   černý tygr  20   Soběslav

---------------------------------------------------------------------

2. Červenka   Václav    Martanice  10 Březnice   262  72          1.5. 1942   723 781 748   1972  černý koncový  15  Písek

------------------------------------------------------------------------

3. Čížek  Josef  Pod Vyhlídkou 219  Český Krumlov  381 01  18.9.1932    732 666 871     2001   červený sedlatý  40   Besednice

---------------------------------------------------------------------

4. Hornát Pavel Na Hrázi  246  Srubec, Č. Budějovice  370 06  24.7.1976   720 454 532   2000  modrý sedlatý, modrý kapratý bělokosý  11 + 11  Č. Budějovice

-------------------------------------------------------------------------

5. Hořejš  Václav  Lomnice 23  Jindřichův  Hradec   378  16  29.10.1938   723  810 263   2014  černý sedlatý, černý tygr 15 + 15  Frahelž

----------------------------------------------------------------------------

6. Houdek  Karel  Radětice  98   Bechyně   391 65   2.12.1954 

723 117 719    1998  stříbrný sedlatý 15     Bechyně

-----------------------------------------------------------------------

7. Jindra  Jaroslav  Bošilec 69 Dolní  Bukovsko 373  65   5.1.1933   607 058 473  černý sedlatý, žlutý tygr 12 + 8    Frahelž

-----------------------------------------------------------------------

8. Józa František B. Němcové 578 Hluboká n. Vltavou 373 41  6.10.1944    387 965 480   1971    bez chovu    Č. Budějovice

-----------------------------------------------------------------------

9. Kozel  Jan ml.  Přídolí  72  Č. Krumlov  381 01       4.5.1978   723 473 212     2009   červený plamínek, bílý rovný  10 + 10  Besednice

------------------------------------------------------------------------

10. Kozel   Jan  st.  Netřebice 161  Velešín   382  32    5.11.1954    724 006 388   2015  modrý sedlatý  8   Besednice

------------------------------------------------------------------

11. Krejčíček  Václav  Litoradice 21 Týn n. Vltavou  375 01  5.1.1963   728 801 511  1978   modrý sedlatý, modrý rovný 10 + 9  Č. Budějovice

------------------------------------------------------------------------

12. Lavička  Jaroslav   Bukvice 1E  Trhové Sviny   374 01   28.2.1948   773 280 248    1993  černý sedlatý, červený sedlatý 15 + 15  Č. Budějovice

-----------------------------------------------------------------------

13. Maček  Jiří    Velký  Vraltinov  75  Jablonné v Podještědí   471 25   10.8.1951   720 330 301   1976  černý sedlatý, červený bělokosý 20 + 15 Pihel

-------------------------------------------------------------------------

14. Mašek  Vladislav  * Vyhnance 3 Mašlice 391 75     1.12.1937   381 591 302   1960  černý lysý, černý plamínek 12 + 13   Soběslav

----------------------------------------------------------------------

15. Narovec Ladislav  K. Weise  392  Vimperk  385 01  21.1.1943    739 186 446    1981  černý bělokosý, modrý bělokosý 9 + 11

Vimperk

-------------------------------------------------------------------

16. Ostrý   František     Litvínovice 135  Litvínovice  370  01   2.12.1939   602 464 232    2011  červený sedlatý, černý sedlatý  10 + 10  žlutý sedlatý,modrý sedlatý 10 + 11      Č. Budějovice

----------------------------------------------------------------------

17. Pileček  Miloslav  *  Vinařického  337  Písek 397  01  14.5.1929   723 521 404   1958  žlutý rovný, žlutý sedlatý  15 + 10  červený lysý, černý lysý plch  5 + 5   Písek

--------------------------------------------------------------------------

18. Princ  František  Ke Střelnici  813 Trhové  Sviny 374 01  19.2.1930    728 530 037    1996      žlutý sedlatý   10    

Trhové Sviny

----------------------------------------------------------------------

19. Rytíř Jan  Dolní  Třebotín  94   Dolní Třebotín 382 01  27.3.1941   731 581 252   1997  černý lysý, červený plamínek 12 + 5  Č. Budějovice

------------------------------------------------------------------------

20. Řetovský Karel  Chotěmice  52   Chotěmice   392 01  22.4.1956    723 650 428    2003     červený štítník, černý štítník, červený sedlatý 12 + 10 Frahelž

-----------------------------------------------------------------------

21. Schicker  Jiří  Hranice 92 Nové Hrady 373 33    27.3.1949   602 149 092   1997   černý sedlatý  9  Fryburk

--------------------------------------------------------------------

22. Smolík  Oldřich  Besednice  68  Besednice  382 81  15.11.1955   725 455 985    1993   černý lysý, černý plamínek, červený lysý 30 Besednice

---------------------------------------------------------------------

23. Svoboda  Josef  Pohoří u Mirovic 32  398  05   31.12.1954   723 578 137  1981  červený sedlatý, červený tygr 10 + 10  Čimelice

----------------------------------------------------------------------

24. Vojta   Vladimír       Val 28    Tábor    391 81  7.2.1960  728 470 053   2011   modrý sedlatý, červený sedlatý, žlutý selatý 15 + 10 + 5  Frahelž

--------------------------------------------------------------------------

25. Zajíc  Jan   Vlastiboř   8   Soběslav    392 01    13.4.1950     732 559 000   2002  bílý černoocasý  12  Soběslav

----------------------------------------------------------------------