Jdi na obsah Jdi na menu
 


Schůze rozšířeného výboru ze dne 3.9.2016

23. 5. 2017

skenovani0038---kopie.jpg

 

Schůze rozšířeného výboru 3.9.2016 v Kolíně-Štítarech


 

 1. Předseda K. Bek uvítal přítomné, po zvolení návrhové komise dál řídil schůzi. K. Bek, J. Maček a T. Sousedík budou pozváni na vedení odbornosti, ale oficiálně nevíme proč. Je třeba konsolidovat jihomoravskou pobočku, členové vůbec neví, co koná předseda.
 2. Jednatel se vyjadřoval k bodům průběhu schůze, byla provedena kontrola pokladny, předseda revizní komise je nemocen.

 3. Zprávy poboček. Středočeská: má svoji přehlídku v Úvalech 15.října chovatelé si holuby posuzují sami již mnoho let. Jihočeská výletky v Besednici 23.října, setkání chovatelů v Písku 7.-8.ledna 2017. Západočeská: setkání u chovatele č. staváka, klece zapůjčené od klubu jsou zašantročené-V. Krůta nedokázal zajistit smlouvu od ZO kde jsou zapůjčeny. Severočeská: 18.září výletci v Bohušovicích n/O, 22.října speciálka v Bohušovicích n/O. Východočeská 24.září přehlídka výletků, 26.listopadu speciálka oboje výstaviště Chlumec n/C. Jihomoravská 12.-13.listopadu výstava Velké Pavlovice, Moravskoslezská 5.listopadu výstava Holasovice. Vysočina: Bohdalov 8.-9.října velká výstava.

 4. Speciálka: Klece se staví v pondělí 5.prosince. České pobočky dodají 2 garanty na jednu uličku klecí, byli schváleni posuzovatelé, nevíme zda-li budeme moci posuzovat na staré oceňovací lístky za více než dva měsíce nemáme odpověď, kdy se věc rozhodne. U pokladny se budou pobočky střídat po 2. Hodinách.

 5. Celostátní výstava Lysá n/L- náš klub dodá pohár pro nejlepší 4-člennou kolekci č. staváků a sám provede vyhodnocení. Doporučujeme posuzovatelé: ing. T. Sousedík, K. Bek, J. Hrubý, J. Maček, S. Straka.

 6. Oceňovací lístek E svazu.

 7. Posuzovatelé klubu -na bod 6.a 7. zašle jednatel stížnost na revizní komisi odbornosti, revizní komisi svazu a bude informován předseda svazu.

 8. Rozšířený vzorník -zatím napsala připomínky jednateli západočeská pobočka-bude součástí školení typu v březnu příští rok. Pobočky dodají písemně připomínky jednateli co nejdříve.

 9. Webové stránky klubu -stále nevyřešený problém předseda ač dvakrát vyzván nedal hlasovat zda-li správce našich stránek, má důvěru většiny z nás.

 10. Diskuse: J. Melichar-dle občanského zákoníku je třeba nové stanovy klubu-jednatel požádá zda-li existuje obecná předloha. T. Sousedík: vydá do speciálky ročenku o voláčích.

 11. Závěr: Po schválení usnesení K. Bek naši schůzi ukončil.

Zapsal Jiří Maček